Konkurs na Najpiękniejsze Zdjęcie Pszczół

8 sierpnia obchodzimy w Polsce Wielki Dzień Pszczół! Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejsze zdjęcie pszczół.

Jak wziąć udział?

  1. Zrób zdjęcie pszczół.
  2. Opublikuj zdjęcie na naszym profilu na Facebooku.
  3. Udostępnij post na swoim profilu
  4. Zbieraj lajki — zdjęcie, które otrzyma najwięcej polubień, wygra konkurs!

Nagroda

Zdjęcie, które zdobędzie najwięcej lajków, zostanie umieszczone w artykule o pszczołach na stronie Gaja Naturalnie.

Warunki udziału:

  • Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się na udzielenie bezpłatnej licencji CC-BYdla Gaja Naturalnie na przesłane zdjęcie.
  • Zdjęcia muszą być Twoją własnością i nie mogą być tworzone za pomocą sztucznej inteligencji (AI).
  • Konkurs trwa do 8 sierpnia, do godziny 23:59.
  • Zdjęcie zostanie opublikowane w artykule nt. pszczół.

Dołącz do nas i pokaż swoje zdjęcia pszczół światu!

dr Anna Górska

Anna Górska – dr nauk społecznych w dyscyplinie nauk o polityce i administracji. Adiunkt Instytutu Nauk Ekonomicznych i Opiekun Studenckiego Koła Naukowego INE w Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach. Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingowego. Doktorat obroniła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Absolwentka studiów doktoranckich z nauk ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Autorka książki pt. „Unia Europejska wobec problemu ubóstwa energetycznego w wybranych państwach członkowskich” oraz współautorka wielu monografii, publikacji naukowych z zakresu polityki UE, polityki gospodarczej, nauk ekonomicznych, bezpieczeństwa i energetyki oraz zarządzania i marketingu. Redaktor tematyczny Zeszytów Naukowych Gospodarka i Finanse. Prowadzi wykłady i seminaria z analizy finansowej oraz marketingu. Współpracowała jako ekspert ds. bezpieczeństwa energetycznego z Instytutem Wymiaru Sprawiedliwości w zakresie prawnych aspektów ubóstwa energetycznego i przestępstwa kradzieży energii elektrycznej. Recenzentka artykułów naukowych i prac dyplomowych. Promotor 99 prac magisterskich i licencjackich. Główne zainteresowania badawcze: ubóstwo energetyczne, OZE, energetyka, prawo energetyczne, zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo energetyczne, polityka gospodarcza, polityka Unii Europejskiej, międzynarodowe stosunki gospodarcze oraz analiza finansowa, rachunkowość, ekonomia, marketing i e-marketing.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.